FURNITURE / Sofas / Sofa 14314333

nr 1431 4333

SOFA

Howard-modell. Length: 188cm,

Howard-modell. Längd: 188cm

Condition: slitage, skador

3000

SEK 200

Monday November 15 2021
at 19:42:06